Zapraszamy na nowe edycje sekcji wspinaczkowych na CAMP4

home_10_img

CAMP4 ma Dla Was Wyjątkową Ofertę Sekcji Wspinaczkowych

GRATIS

Chcesz zacząć się wspinać, ale nie bardzo masz pomysł jak do tego podejść? Mamy dla Ciebie doskonałą informację - zapraszamy na darmowe zajęcia z naszymi instruktorami

Pierwsze zajęcia w sekcji gratis!

Chcesz zacząć się wspinać, ale nie bardzo masz pomysł jak do tego podejść? Mamy dla Ciebie doskonałą informację – zapraszamy na darmowe zajęcia z naszymi instruktorami! Zadzwoń na recepcję (228471176 lub 501501666) lub napisz szkola@camp4you.pl, dowiedz się kiedy są prowadzone zajęcia w interesującej Cię grupie (dorośli/dzieci, początkujący, średnio-zaawansowani), łap strój sportowy i przyjeżdżaj – pierwsze zajęcia z sekcji gratis. Dopiero po nich zadecydujesz, czy chcesz się zapisać i dalej rozwijać swoje umiejętności wspinaczkowe

Szkoła wspinu

Regularne treningi sekcji wspinaczkowej. Informacje i zgłoszenia: szkola@camp4you.pl lub 501501666

Zapraszamy dorosłych i dzieci do udziału w zajęciach wspinania.

Grafik:
Grupa 1 średnio lub zaawansowani – Adam Okrasiński pn 19-21 i śr 19-21
Grupa 2 średnio-zaawansowani – Szczepan Głogowski pn 7.00-8.30 i śr 7.00-8.30
Grupa 3 średnio-zaawansowani – Andrzej Wardziak śr 18-20
Grupa 4 zaawansowani – Marek Kotowicz wt 19-21 i cz 19-21
Grupa 5 początkujący – Szczepan Głogowski wt 20-22 i cz 20-22

Dobry Klimat

W CAMP4 gwarantujemy dobry klimat do wspinania przy każdej pogodzie

Zawsze mamy dobry klimat, a w upałygawrantuje go nasza KLIMATYZACJA!

Dzięki wydajnej i sprawnie funkcjonującej klimatyzacji, we wszystkich częściach naszej hali wspinaczkowej, panuje sprzyjający klimat. Przy upałach na zewnątrz, u nas temperatura to 23 stopnie Celcjusza! To już przetestowane. A dla tych którzy lubią słońce i ciepełko mamy oczywiście zewnętrzną ścianę z mnóstwem boulderów. Po treningu i dla obserwatorów przygotowaliśmy leżaczki do chillout-u. I jak to mówią Brytyjczycy “last but not least” na ochłodę mamy lody.

Zapraszamy

Instruktorzy Szkoły Wspinania Camp4 serdecznie zapraszają na treningi sekcji wakanaczkowej. Nasza hala wspinaczkowa ma unikalne cechy dzięki, którym Twój trening sprawi Ci dużo przyjemności i będzie maksymalnie efektywny !

Najnowszy grafik sekcji:
– dorośli
– dzieci

U nas dostępne są: boulder, ściana wysoka, siłownia, świetnie zaplecze socjalne i to wszystko klimatyzowane! Tylko w CAMP4 możecie też wspinać się na zewnątrz, na kilkuset metrach boulderu na świeżym powietrzu.

WSPINACZKA 100%
SATYSFAKCJA 100%
ZABAWA 100%
DOBOROWE TOWARZYSTWO 100%
RELAKS 100%