Sekcje wspinaczkowe dla dzieci

Szkoła Wspinaczkowa Camp4 zaprasza małych wspinaczy do wzięcia udziału w przygodzie wspinaczkowej. Na Camp4 nasi najmłodsi aktywnie spędzają czas, poznając tajniki wspinaczki, boulderingu, integrując się w grupie rówieśników, wzajemnie motywując i sportowo rywalizując. 

Oddajemy do dyspozycji państwa pociech nowocześnie zaprojektowane centrum wspinaczkowe dla dzieci, zlokalizowane w południowej części Warszawy w dzielnicy Ursynów. Wysoka część ściany Fun Wall jest zaprojektowana specjalnie pod kątem dzieci. Jesteśmy pierwszym obiektem w Polsce, w którym również drogi wspinaczkowe na niskiej części ściany zwanej Fun Boulder układane są w taki sposób, aby uwzględniały możliwości fizyczne najmłodszych gości. Utytułowani polscy zawodnicy i routesetterzy dróg wspinaczkowych dbają o jak najwyższa ich atrakcyjność i jakość.

Treningi odbywają się w trzech grupach wiekowych: 5-7 , 8-12 i 13-15 lat. Zajęcia prowadzone są w kameralnych 8 – osobowych grupach. Kadrę stanowią doświadczeni instruktorzy Camp4. Treningi są urozmaicone, prowadzone na ścianie boulder, wysokiej (z liną), Fun Wall (asekuracja automatyczna). Jednostka treningowa trwa 90 minut. Trenerzy są czynnymi wspinaczami, z pasją i zaangażowaniem wprowadzają dzieci w tajniki wspinaczki. Kształtują w dzieciach sprawność motoryczną, odwagę, determinację, odpowiedzialność za partenera na drugim końcu liny. Już po roku nauki nasze dzieci potrafią wspinać się i asekurować.

Zobacz grafik sekcji i dobierz grupę

Cennik

(ważny od 09.2020)  1 raz w tygodniu (miesięcznie)  2 razy w tygodniu (miesięcznie)
Sekcja dziecięca + karnet wejściowy  275 zł  395 zł
Sekcja dziecięca (z kartą systemową*)  220 zł  340 zł

Zapisy odbywają się poprzez e‑mail: szkola@camp4you.pl

Pytania prosimy kierować mailowo lub telefonicznie pod numer: 501501666

Krótka relacja firmowa z przykładowych zajęć dla najmłodszych wspinaczy. Po rozgrzewce dzieci trawersowały, wspinały się na FunWall, SpeedWall oraz sektorach boulderowych. Na koniec treningu obowiązkowe rozciąganie.