Sekcje wspinaczkowe dla dzieci

Szkoła Wspinaczkowa Camp4 zaprasza małych wspinaczy do wzięcia udziału w przygodzie wspinaczkowej. Na Camp4 nasi najmłodsi aktywnie spędzają czas, poznając tajniki wspinaczki, boulderingu, integrując się w grupie rówieśników, wzajemnie motywując i sportowo rywalizując. 

Oddajemy do dyspozycji państwa pociech nowocześnie zaprojektowane centrum wspinaczkowe dla dzieci, zlokalizowane w południowej części Warszawy w dzielnicy Ursynów. Wysoka część ściany Fun Wall jest zaprojektowana specjalnie pod kątem dzieci. Jesteśmy pierwszym obiektem w Polsce, w którym również drogi wspinaczkowe na niskiej części ściany zwanej Fun Boulder układane są w taki sposób, aby uwzględniały możliwości fizyczne najmłodszych gości. Utytułowani polscy zawodnicy i routesetterzy dróg wspinaczkowych dbają o jak najwyższa ich atrakcyjność i jakość.

Treningi odbywają się w trzech grupach wiekowych: 6-7 , 8-12 i 13-16 lat. Zajęcia prowadzone są w 8-10 – osobowych grupach. Kadrę stanowią instruktorzy Camp4. Treningi są urozmaicone, prowadzone na ścianie Boulder, Wysokiej (z liną), Fun Wall (asekuracja automatyczna). Zajęcia trwają 90 minut. Trenerzy są czynnymi wspinaczami, z pasją i zaangażowaniem wprowadzają dzieci w tajniki wspinaczki. Kształtują w dzieciach sprawność motoryczną, odwagę, determinację, odpowiedzialność za partnera na drugim końcu liny. Już po roku nauki nasze dzieci potrafią wspinać się i asekurować.

Rezerwacja

                        – imię i nazwisko

                        – datę urodzenia dziecka

                        – numer grupy (podany jest w grafiku)

                        – telefon do rodzica/opiekuna

– doświadczenie (jeśli dziecko posiada): udział w półkoloniach wspinaczkowych Camp4, obozach, sekcjach

  • po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się mailowo (ze względu na dużą ilość zgłoszeń czas oczekiwania na odpowiedź może wydłużyć się do 2 dni)

Zobacz grafik sekcji i dobierz grupę

Ceny abonamentów/miesiąc (ważny do 30.06.23)  1 x w tygodniu  2 x w tygodniu
Sekcja dziecięca + wejścia OPEN/m-c  329 zł  499 zł
Sekcja dziecięca (z kartą Multisport)  289 zł  439 zł

Krótka relacja firmowa z przykładowych zajęć dla najmłodszych wspinaczy. Po rozgrzewce dzieci trawersowały, wspinały się na FunWall, SpeedWall oraz sektorach boulderowych. Na koniec treningu obowiązkowe rozciąganie.