Sekcje wspinaczkowe dla dzieci i młodzieży

Szkoła Wspinaczkowa Camp4 (założona w 2016 r.) serdecznie zaprasza młodych wspinaczy do udziału w niezwykłej przygodzie wspinaczkowej! Na Camp4 młodzi adepci będą aktywnie spędzać czas, poznając tajniki wspinaczki, boulderingu oraz integrować się w grupie rówieśników, którzy dzielą tę samą pasję.

Pragniemy zapewnić państwa dzieciom nowoczesne i specjalnie zaprojektowane centrum wspinaczkowe dla dzieci, które znajduje się w południowej części Warszawy, w dzielnicy Ursynów. Nasza wysoka ściana Fun Wall została zaprojektowana z myślą o bezpiecznej i ekscytującej wspinaczce dla dzieci na wysokości do 8 m. Jesteśmy pierwszym obiektem w Polsce, który oferuje również “krótkie” trasy wspinaczkowe na ścianie którą nazwaliśmy Fun Boulder, specjalnie zaprojektowane do możliwości najmłodszych wspinaczy. Nasze trasy zostały stworzone przez najlepszych routesetterów/kompozytorów, którzy codziennie dbają o najwyższą jakość i atrakcyjność naszego obiektu.

Grafik zajęć

Tutaj znajdziesz: grafik zajęć

Nabór – sezon 2023/24

Trwają zapisy na zajęcia na sezon 2023/24.

Kategorie wiekowe

Nasze treningi odbywają się w trzech grupach wiekowych:

  • 6-8 lat (Tygryski, roczniki 2017-2015)
  • 8-12 lat (Gekony, roczniki 2015-2011)
  • 13-16 lat (Juniorzy, roczniki 2010-2007)

Rezerwacja

mailowo: szkola@camp4you.pl, podając w zgłoszeniu:

  • imię i nazwisko
  • datę urodzenia dziecka
  • numer grupy (podany jest w grafiku)
  • telefon do rodzica/opiekuna
  • doświadczenie wspinaczkowe (jeśli dziecko posiada): udział w półkoloniach wspinaczkowych Camp4, obozach, sekcjach                     

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się mailowo (ze względu na dużą ilość zgłoszeń czas oczekiwania na odpowiedź może wydłużyć się do 2-3 dni)

Liczebność grup

Zajęcia prowadzone są w małych grupach o liczebności od 8 do 10 uczestników.

Zajęcia

Każde zajęcia trwają 90 minut, podczas których instruktorzy przekazują dzieciom nie tylko techniki wspinaczkowe, ale także rozwijają ich sprawność motoryczną, odwagę, determinację oraz odpowiedzialność za partnera na drugim końcu liny. Dzięki naszemu programowi, po zaledwie roku nauki, dzieci potrafią już samodzielnie wspinać się i asekurować. To niezwykle satysfakcjonujące dla nas i dla uczestników, gdy widzimy, jak szybko rozwijają się we wspinacze. Naszym celem jest nie tylko przekazanie umiejętności wspinaczkowych, ale także budowanie wartościowych cech charakteru i rozwoju osobistego u dzieci i młodzieży.

Rodzaje ścian

Treningi są bardzo urozmaicone i odbywają się na różnych częściach naszego centrum, takich jak ściana Boulder, Wysoka ściana z asekuracją linową oraz Fun Wall z asekuracją automatyczną.

Kadra

Naszą kadrę tworzą instruktorzy Camp4, którzy posiadają bogate doświadczenie we wspinaczce.

Serdecznie zapraszamy państwa dzieci do naszej Szkoły Wspinaczkowej Camp4, gdzie będą miały możliwość rozwijania swoich umiejętności w bezpiecznym i inspirującym środowisku. Nasza wykwalifikowana kadra i wysokiej jakości infrastruktura zapewnią dzieciom nie tylko wspaniałą zabawę, ale także solidne fundamenty wspinaczki. Dołączcie do nas i odkryjcie fascynujący świat wspinaczki razem z nami!

Ceny abonamentów/miesiąc (ważny do 30.06.24)  1 x w tygodniu  2 x w tygodniu
Sekcja dziecięca + wejścia OPEN/m-c  379 zł  599 zł
Sekcja dziecięca (z kartą Multisport)  339 zł  519 zł

Zniżki

W przypadku zapisu dwójki dzieci (rodzeństwo), jednemu z dzieci przysługuje 10% zniżki.

Krótka relacja firmowa z przykładowych zajęć dla najmłodszych wspinaczy. Po rozgrzewce dzieci trawersowały, wspinały się na FunWall, SpeedWall oraz sektorach boulderowych. Na koniec treningu obowiązkowe rozciąganie.