Pierwsze kroki na Camp4

Oferta naszej Hali Wspinaczkowej skierowana jest zarówno do zaprawionych miłośników wspinaczki, jak również dla osób stawiających pierwsze kroki w  a;tym sporcie, między innymi dla dzieci i młodzieży. W hali wspinaczkowej usytuowane są trzy rodzaje ścian: niska (boulder, do 4,5 m wys.), wysoka (do 11 m wys.) i FunWall dla dzieci (do 8 m wys.).
Dorośli i dzieci mogą wspinać się już podczas pierwszej wizyty na każdej z tych ścian, m.in dzięki automatycznej asekuracji (tzw. automaty TruBlue).

Sześć kroków, aby zacząć się wspinać
Krok 1. Przyjdź o dowolnej porze. Zabierz rodzinę, przyjaciół i mnóstwo zapału. Zabierz wygodne ubranie i buty sportowe. Uwaga! Nie trzeba zapowiadać swojego przyjścia.
Krok 2. Zarejestruj się w recepcji. Zostaniesz poproszony o wypełnienie oświadczenia oraz o opłacenie wejściówki (nielimitowana czasowowo).
Krok 3. Następnie zostaniesz skierowany do instruktora, który przeszkoli Cię z zasad korzystania ze ściany niskiej i wysokiej oraz z zasad bezpieczeństwa. Czas: 10 minut.
Krok 4. Po odbytym instruktażu wspinaj się, gdzie chcesz i jak długo chcesz przestrzegając regulaminu ściany.
Krok 5. Skorzystaj z pomocy instruktora dyżurnego, który odpowie na pytania i doradzi w zakresie abc techniki wspinania.
Krok 6Od samego początku ucz się wspinaczki pod okiem doświadczonego instruktora. Zajęcia mogą odbyć się w formie:

Zadzwoń wcześniej do recepcji (22 8471176; 501501666) i umów się na zajęcia.

Asekuracja automatyczna (automaty TruBlue)

Jest to profesjonalny system, który zapewnia wspinaczowi na ścianie wysokiej pełne bezpieczeństwo podczas wspinaczki bez konieczności korzystania z asekuracji drugiego wspinacza.

Asekuracja na wędkę

Jest to 60 minutowy instruktaż podczas, którego nauczysz się zakładać uprząż, wiązać węzłem ósemkowym i asekurować partnera. Instruktaż wstępny wymaga rezerwacji instruktora. Prosimy o kontakt w recepcji, telefoniczny (228471176) lub emailowy (kontakt@camp4you.pl)

Nowość na CAMP4 !!!

Zapraszamy na DARMOWE zajęcia wprowadzające do wspinaczki.
Jeśli jeszcze nie próbowałeś się wspinać, albo czułeś się zagubiony podczas pierwszej wizyty na boulderowni, to są to zajęcia dla Ciebie.
Wystarczy, że odwiedzisz naszą halę wspinaczkową w jednym z podanych niżej terminów, a my pomożemy Ci zacząć.

Uwagi do zajęć:

– Udział w cenie wejścia na ścianę wspinaczkową.
– Odbywają się na boulderach (wspinanie bez liny).
– Należy przyjść ubranym na sportowo.
– Dla lepszego efektu polecamy przy wejściu wypożyczyć buty wspinaczkowe. Alternatywnie wystarczy wygodne obuwie sportowe (np. tenisówki).
– Zajęcia trwają około półtorej godziny.
– Wziąć udział mogą osoby od 16-go roku życia.

Terminy zajęć:

  • każda niedziela godz. 12.00