Camp4 – największe centrum wspinaczkowo – sportowe w Warszawie

Nazwa naszego obiektu nawiązuje do kultowego obozu wspinaczkowego mieszczącego się w Parku Narodowym Yosemite w Stanach Zjednoczonych. El Capitan oraz Half Dome to najbardziej znane ściany skalne tamtego rejonu. Kształt ścian wspinaczkowych oraz użyte kolory zostały tak zaprojektowane, aby przypominały widok na tę legendarną dolinę.

Ursynowska hala wspinaczkowo – sportowa Camp4 wysposażona jest w 1500 m2 ścian wspinaczkowych oraz wielofunkcyjne boiska sportowe.

Proponujemy Państwu możliwość uprawiania wszystkich halowych dyscyplin wspinaczkowych:

  • boulderingu – nowa odmiana wspinaczki bez liny po głazach do wysokości 4 metrów z zeskokiem na materac i bezpiecznym zejściem po schodkach lub łatwych stopniach. Dla wspinaczy przygotowano różne poziomy trudności oraz możliwość wspinania wiosną i latem na zewnątrz na specjalnie zadaszonym do tego celu sektorze boulderowym, pow. 120 m2.
  • wspinaczki na ścianie wysokiej na hali nr 1 – tradycyjna ściana dla poczatkujących i wspinających się wysokości 9 m, wyposażona jest w asekurację automatyczną, której zastosowanie jest bardzo proste i nie wymagające kwalifikacji.
  • wspinaczki na ścianie wysokiej na hali nr 2 – ściana wysokości  11 m dla wspinających się i zaawansowanych wspinaczy, gdzie konieczna jest wiedza na temat tradycyjnych metod asekuracji.
  • wspinaczki na ścianie dla dzieci typu Fun Wall  – ściana wysokości 8 m przeznaczona dla dzieci i młodzieży, wyposażona w system asekuracji automatycznej.
  • via ferrata – nowa odmiana pokonywania gór, w której osoby wyposażone w uprząż, kask i lonżę będą mogły pokonywać formacje górskie będąc przypiętym do lin stalowych.