Wejście indywidualne

Aby rozpocząć przygodę ze wspinaczką nie potrzebujesz partnera (przynajmniej nie na samym początku ;)). Nasza oferta jest skierowana nie tylko dla samotnych wilków, tudzież wilczyc – zapraszamy absolutnie wszystkich – rodziców z dziećmi, grupy znajomych, osoby początkujące, zaawansowane i profesjonalistów – dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Mamy cały przekrój trudności boulderów i dróg wspinaczkowych na ścianie wysokiej. Szkolenie wprowadzające z zasad bezpieczeństwa trwa tylko 15 min i jest darmowe. Po jego ukończeniu możesz od razu wspinać i korzystać z każdego rodzaju ściany.

Na naszej hali wspinaczkowej można wspinać się samodzielnie na każdym z niżej wymienionych obiektów:

  • boulder na hali nr 1– nowa odmiana wspinaczki bez liny po głazach do wysokości 4 metrów z zeskokiem na materac i bezpiecznym zejściem po schodkach lub łatwych stopniach. Dla wspinaczy przygotowano różne poziomy trudności oraz możliwość wspinania wiosną i latem na zewnątrz na specjalnie zadaszonym do tego celu sektorze boulderowym, pow. 120 m2. Jakie są zasady boulderingu i jak wspinać się na boulderze dowiesz się na darmowym szkoleniu wprowadzającym z zasad bezpieczeństwa.
  • ściana wysoka na hali nr 1 – tradycyjna ściana dla początkujących i wspinających się wysokości 9 m, wyposażona jest w asekurację automatyczną, której zastosowanie jest bardzo proste i nie wymagające kwalifikacji. Jak korzystać z automatów dowiesz się na darmowym szkoleniu wprowadzającym z zasad bezpieczeństwa.
  • ściana wysoka na hali nr 2 – ściana wysokości  11 m dla wspinających się i zaawansowanych wspinaczy, gdzie konieczna jest wiedza na temat tradycyjnych metod asekuracji. Aby tutaj wspinać się trzeba odbyć godzinny instruktaż, na którym nauczysz się zasad asekuracji na wędkę (górna asekuracja).
  • siłownia wspinaczkowa – wyposażona jest w trenażery i panel do wspinania o kącie przewieszenia 40  stopni.
  • ściana dla dzieci typu Fun Wall  – ściana wysokości 8 m przeznaczona dla dzieci i młodzieży, wyposażona w system asekuracji automatycznej.
  • via ferrata – nowa odmiana pokonywania gór, w której osoby wyposażone w uprząż, kask i lonżę będą mogły pokonywać formacje górskie będąc przypiętym do lin stalowych.