CAMPions League

Weź udział

Zapraszamy na kolejną edycję CAMPions League! 🙂

CAMPions League to cykliczna liga wspinaczkowa odbywająca się na Hali Wspinaczkowej Camp4

Liga składa się z 4 rund z czego każda trwa tydzień. W każdej rundzie na panelach pojawia się 26 boulderów (od najłatwiejszych do najtrudniejszych) w tym 3 Jokery.

3 Jokery kręcimy w każdy czwartek do 17:00 (od 17:00 można się już po nich wspinać). Jokery są zmieniane co tydzień i dostępne tylko do środy wieczór.

Pozostałe 23 baldy są gotowe w każdy piątek o 20:00 i zostają na cały okres trwania ligi.

Ranking

Każdy top to 3 punkty do rankingu. Każdy bonus to 1 punkt.

Na najlepszych czeka finał, który odbędzie się 14.03. Finaliści w kategorii kobiet i mężczyzn będą mieli okazję zmierzyć się z trzema, specjalnie przygotowanymi na tą okazję boulderami. Oprócz tego każdy uczestnik ligi będzie mógł wziąć udział w finale pocieszenia, który zostanie przeprowadzony w formie wyścigu.

Nagrody

Oczywiście czeka na was też mnóstwo nagród. Za każdy zatopowany boulder Z BIEŻĄCEJ RUNDY czeka na was los. Każdy los to szansa na wylosowanie jednej z wielu wspinaczkowych i kateringowych upominków.

Dla najlepszych czekają nagrody rzeczowe, a wśród wszystkich uczestników ligi obecnych na finale wylosujemy jednego szczęśliwca, który dostanie od nas Crash Pad.

Zapraszamy do udziału! 😀

FAQ

Czy wszystkie punktowane bouldery będą dostępne przez cały miesiąc?

23 nowe bouldery z każdego tygodnia (w standardowej skali) będą wisiały na panelu przez cały czas trwania wydarzenia (nie trzeba się spieszyć z ich zrobieniem), ale 3 Jokery będą dostępne tylko przez tydzień.

Kiedy mam szansę wylosować nagrodę?

Za każdy zrobiony boulder z bieżącego tygodnia dostajesz dodatkową szansę na wylosowanie nagrody. Losowania będą odbywać się w sobotę zmykającą tydzień.

Dlaczego warto zostać CAMPionem?

Wieczna chwała i zawistne spojrzenia pokonanych spinaczy.