Bouldering Warszawa

Camp4 to największa boulderownia w Polsce. na obiekcie mieści się ponad 9 sektorów boulderowych w formacjach dla początkujących i zaawansowanych na których na bieżąco kręcimy ponad 300 baldów w różnych stopniach trudności. 

Bouldering to forma wspinaczki na niewielkiej wysokości –  maksymalnie do 5 metrów, bez wykorzystywania asekuracji z liną – jedyną formą zabezpieczeniem jest gruby, atestowany materac. Żeby rozpocząć przygodę z boulderingiem potrzebujemy tylko butów i sportowego stroju. Na Camp4 mamy 9 poziomów trudności, więc każdy znajdzie drogi dostosowane do swojego poziomu zaawansowania.

W boulderingu, z racji niskich wysokości, liczy się trudność techniczna oraz siłowa. Drogi są stale zmieniane, ilość kombinacji jest nieograniczona – dlatego z każdą wizytą na boulderze nauczymy się czegoś nowego.  Sport można uprawiać zarówno indywidualnie, w parach, jak i w grupie, co czyni go coraz bardziej popularnym.

Pierwsze kroki

UWAGA ! W okresie wakacyjnym nie będzie zajęć “Boulderowe początki”.

Zapraszamy na darmowe zajęcia wprowadzające do wspinaczki – Boulderowe początki – w każdy piątek o 20.30.

Jeśli jeszcze nie próbowałeś się wspinać, albo czułeś się zagubiony podczas pierwszej wizyty na boulderowni, to są to zajęcia dla Ciebie.

Wystarczy, że odwiedzisz naszą halę wspinaczkową, a my pomożemy Ci postawić pierwsze kroki na boulderze.

Uwagi do zajęć:

  • udział w cenie wejścia na ścianę wspinaczkową
  • odbywają się na boulderach (wspinanie bez liny)
  • należy przyjść ubranym na sportowo
  • dla lepszego efektu polecamy przy wejściu wypożyczyć buty wspinaczkowe. Alternatywnie wystarczy wygodne obuwie sportowe (np. tenisówki)
  • zajęcia trwają około półtorej godziny
  • wziąć udział mogą osoby od 16-go roku życia

Zobacz wirtualną wizytę na hali wspinaczkowej CAMP4.