Młodzieżowa  Grupa Rozwoju Osobistego

Zapisy: szkola@camp4you.pl, 501501666

Serdecznie zapraszamy na nowy rodzaj zajęć dla młodzieży na Camp4 : )) Proponujemy Państwa dzieciom grupę rozwoju osobistego połączoną ze wspinaniem. Doświadczenia, które będą nam towarzyszyły podczas wspinania, będą materiałem do pracy na grupie rozwojowej. Pomoże nam to zastanowić się i popracować nad własnymi emocjami, mocnymi stronami oraz ograniczeniami w sytuacjach wyzwania, pokonywania własnych lęków, stawiania sobie celów, stwarzania bezpiecznych warunków własnego rozwoju.
Dodatkowo, praca w grupie pomoże nam poprzyglądać się relacjom z rówieśnikami. Bezpieczeństwo, zaufanie, konstruktywne informacje zwrotne oraz konstruktywne rozwiązywanie konfliktów w grupie.
Zajęcia są adresowane do młodzieży w wieku 15-17 lat i będą odbywać się co tydzień w poniedziałki o godz.16.15 – 17.45 na Hali Wspinaczkowej  Camp4.
Podzielone będą one na dwa bloki tematyczne. W jednym tygodniu będą zajęcia wspinaczkowe, a w następnym tygodniu będą zajęcia
grupowe rozwojowe, na których będziemy zajmowali się naszymi doświadczeniami z poprzedniego spotkania bądź zagadnieniami, które zgłoszą uczestnicy.

Przewidywane rozpoczęcie zajęć – pierwsza połowa października 2022.

Grupę poprowadzą:

Bożena Kamińska, doświadczona socjoterapeutka, pedagog specjalna, specjalistka od zaburzeń seksualnych, trenerka profilaktyki uzależnień oraz pracy tańcem z 25 letnim stażem pracy z młodzieżą. Na stałe związana jest z Młodzieżowym Ośrodkiem Socjoterapii nr1 „SOS” w Warszawie, w którym pracuje jako wychowawczyni socjoterapeutka. W wolnym czasie wspina się oraz od 8 lat praktykuje jogę. Wszystkie doświadczenia, które były jej dane próbuje łączyć w całość i pokazać młodym ludziom , że w życiu jest wiele dróg, którymi można podążać do celu będąc cały czas w zgodzie z samym sobą.

Dawid Śniegocki, od najmłodszych lat związany z górami, skałami i wspinaniem. Jako instruktor na ścianie wspinaczkowej pracuje od 5
lat prowadząc treningi sekcji Camp4 dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży. Poza szkoleniami w hali zajmuje się również organizowaniem wyjazdów i obozów wspinaczkowych, na których pracuje jako wychowawca/instruktor wspinaczki. Miłośnik sztuki: )

Zapraszamy, Bożena i Dawid

Cena abonamentu/zajęcia raz w tygodniu koszt miesięczny
zajęcia Grupy Rozwoju + wejściówki 599 zł