Od 18 maja otwieramy Camp4

Od 18 maja 2020 otwieramy cały obiekt Camp4

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi nowego sposobu funkcjonowania Camp4.

REJESTRACJA ONLINE

Aby wejść na obiekt musimy wcześniej zarejestrować się, wówczas macie pewność że będzie dla Was miejsce. 

https://competit.pl/zgloszenie/3955/

Podczas rejestracji należy wybrać jeden z trzech obiektów:

 1. Hala 1 – powierzchnia ponad 1300 mkw w której znajduje się:
  1. ścianki boulderowe o powierzchni 1000 mkw (początkujący i średniozaawansowany). Sektory El Capitan, Maczuga, Pistolet, Half Dome, Zakątek, Kociołek, Trawer. Ponad 250 baldów w każdym zakresie trudności. Wszystkie baldy są w wyjściem na górkę i bezpiecznym zejściem. Oddzielone sektory dla początkujących, dzieci oraz dorosłych zaawansowanych. Jeśli wybierasz się na ściankę po raz pierwszy zdecydowanie wybierz ten obiekt. 
  2. ściana z liną i autoasekuracją (5 automatów) –  jest ona dedykowana początkującym wspinaczom. Wyposażona w automaty do asekuracji, które zapewniają szybki dostęp do ściany, a użycie ich nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Każdy może z nich skorzystać już po kilkuminutowym instruktażu. Na 220 m2 panelu przygotowaliśmy 18 stanowisk dostosowanych również do bardziej zaawansowanej asekuracji (dolnej i górnej). Ściana wyposażona jest w różnorodne formacje – przewieszki, płyty, zacięcia, filary – które świetnie nadają się do treningu techniki wspinania. Najlepsi routsetterzy wytyczyli 60 dróg wspinaczkowych dla początkujących.  Drogi są regularnie zmieniane, dzięki czemu o monotonii.
  3. FunWall – Ściana specjalnie zaprojektowana pod najmłodszych i nie tylko. Kolorowe formacje, zacięcie, autoasekuracja spowodują, że najmłodsi szybciej pokonują lęk przed wysokością. Wizyta na Camp4 i FunWall to niezapomniane wrażenia, przekonanie się że wspinaczka wcale nie jest taka straszna. Czeka na Was zdobywacie dinozaura; sprint po pionowym boisku piłkarskim; wspinanie na czas (tzw. speed wall) , wspinaczka po kolorowych, wyjątkowych chwytach: zwierzętach, owocach morza, postaciach z kreskówek (między innymi z seriali Angry Birds). Wspinamy się z pomocą automatów do asekuracji. Każdy może spróbować swoich sił dzięki temu urządzeniu. Wymagane jest obowiązkowe wstępne szkolenie z autoasekuracji.
 2. Hala 2 – powierzchnia 1000 mkw wyposażona w:
  1. wysoka ściana z liną –  realizacja z roku 2019, ściana wysokości 11 m i powierzchni 500 m2. Jest to ściana bardzo nowocześnie zaprojektowana pod względem proporcji, formacji i designu. Na pewno jest to jedna z najciekawszych realizacji w Polsce w ostatnim czasie. Wyposażona jest w 36 stanowisk i aż 100 dróg. Drogi zmieniane są regularnie i układane przez najlepszych warszawskich routesetterów. Niezbędna jest umiejętność asekuracji na wędkę. Do każdego stanowiska można również wspiąć się z dolną asekuracją wpinając się w linie ekspresów. 
  2. sektor boulderowy – najnowsza realizacja Camp4. Ponad 250 mkw paneli wspinaczkowych dla wspinaczy średnio i zaawansowanych. Dużo przewieszeń, zacięć, dach pozwalający na kręcenie dróg o długości ponad 9 metrów. Cyklicznie kręcone baldy pozwalają aktywnym wspinaczom na regularne treningi
 3. Boulder Outdoor
  1. jedyne takie miejsce w Warszawie. Tylko u nas możecie wspinać się na świeżym powietrzu. Outdoor boulder jest zadaszony i świetnie zaprojektowany, ponieważ na 120 m2 udało się zmieścić pochylnię przewieszoną pod kątem 45 stopni i wysokości 4,5 metra oraz piony, zacięcia i połóg  wysokości 4 m. Ta kombinacja ścian pozwala rozgrywać bardzo atrakcyjne finały zawodów boulderowych pod nazwą Camp4 Cup. Panel jest dostępny od kwietnia do końca października.

Na obiektach obowiązuje ograniczona ilość miejsc. Aby zapewnić sobie miejsce, prosimy o szybką rezerwację,

Wejściówka na każdy z trzech obiektów wynosi 25 zł, bloki czasowe 90 minut, między grupami zachowujemy przerwę 15 minutową na dezynfekcję, przewietrzenie pomieszczeń.

Kto może przyjść na Camp4:

 • osoby rozpoczynające przygodę ze wspinaczką. Wystarczy dokonać rejestracji, przyjść na odpowiednią porę i po przeszkoleniu będzie można już się wspinać
 • dzieci i rodziny. W okresie odmrażania rodzic i dziecko opłacają wejściówkę. W cenie wejścia jest uprząż i kask oraz szkolenie. Należy zabrać ze sobą buty na zmianę (jasna gumowa podeszwa) i strój sportowy
 • osoby regularnie wspinające się. 
 • osoby korzystające z boisk sportowych

W okresie przejściowym obowiązują pojedyncze wejściówki.

Jakie usługi świadczymy

 • wspinaczkę dla początkujących i zaawansowanych, dorosłych i dzieci od 6 roku (wejściówka)
 • lekcje z instruktorem
 • sekcje wspinaczkowe
 • zajęcia badmintona i siatkówki
 • wynajem boisk na sporty halowe

Kontakt i rezerwacje  (tel. 228471176 lub kontakt@camp4you.pl)

ISTOTNE ZMIANY:

 • rejestracja i płatność online. Na miejscu będzie można kupić wejściówkę tylko jeśli będą wolne miejsca
 • nie honorujemy kart sportowych
 • opiekun, rodzic dziecka opłaca wejście, ale w cenie są uprzęże i kaski 
 • szatnie chwilowo nieczynne
 • są dostępne tylko toalety- oddzielnie dla każdego obiektu
 • do toalety nie wchodzimy w butach wspinaczkowych
 • przychodzimy już przebrani na zajęcia sportowe, a buty zmieniamy w specjalnej strefie
 • zakaz używania magnezji w proszku
 • zaleca się używanie magnezji w płynie na bazie alkoholu (zamówiliśmy już duże ilości do naszego sklepiku)
 • zachowujemy dystans społeczny, czyli 2 metry
 • zakaz przemieszczania się między obiektami
 • zaleca się posiadanie własnego sprzętu do zajęć
 • grupy wchodzą i wychodzą z poszczególnych obiektów odrębnymi wejściami
 • w sprawie niewykorzystanych w marcu karnetów Open i 8-wejściowych czy innych proszę o kontakt mailowy kontakt@camp4you.pl lub tel. 22 8471176

Więcej informacji znajdziecie w Regulaminie oraz podczas rejestracji online.

Zarówno Wy jak i My uczymy się nowej rzeczywistości. 

Zgłaszajcie nam koniecznie wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania Camp4.

Będziemy starać się wprowadzać je w miarę możliwości jak najszybciej i udoskonalać dla Was naszą ofertę.

Czekamy na Was z niecierpliwością.

Dobrej zabawy i cieszmy się wreszcie wspinaniem!