Dobre wieści!

7 WRZEŚNIA (SOBOTA) ruszyła 4 runda CAMPions League ! Do pokonania macie 6 baldów na boulderze zewnętrznym i Jokera po paczkach na El Capitan. Wpisujecie bonusy i topy do kart startowych i losujcie NAGRODY. Za każdy Top macie jedne los! Zapraszamy! Na zdjęciach bouldery oraz Joker z trzeciej rundy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest to liga podobna do odrobinę mniej znanej w świecie UEFA Champions League, jednak zdecydowania ciekawsza gdyż zamiast zdzierać skórę na murawie będziecie mogli zostawić ją na chwytach wspinaczkowych. Będą fajne bouldery, będą paczki, będą nagrody i będą starty jak na zawodach. Będą nawet Bonusy (obecnie Zony, a przez tych najbardziej progresywnych wspinaczy zwane “Prawietopami”).

Formuła Ligi jest prosta jak konstrukcja GriGri:

1. Przez cztery kolejne piątki (zaczynając od 17 sierpnia) na boulderowni Camp4 pojawiać się będzie sześć nowych boulderów w standardowej skali i jeden Joker (np. boulder po samych paczkach o niesprecyzowanej trudności), czyli 30 unikatowych boulderów do ztopowania.
2. Za zrobienie każdego boulderu zdobywacie szansę na wylosowanie cotygodniowych nagród, a także zdobywacie punkty do rankingu który pozwoli wyłonić CAMPiona całego wydarzenia.
3. Za każdy utrzymany Bonus zyskujecie 1pkt, a za top 3pkt.

FAQ

– Czy wszystkie punktowane bouldery będą dostępne przez cały miesiąc?
– 6 nowych boulderów z każdego tygodnia (w standardowej skali) będzie wisiało na panelu przez cały czas trwania wydarzenia (nie trzeba się spieszyć z ich zrobieniem), ale Joker będzie dostępny tylko przez tydzień.

– Kiedy mam szansę wylosować nagrodę?
– Za każdy zrobiony boulder z bieżącego tygodnia dostajesz dodatkową szansę na wylosowanie nagrody. Losowania będą odbywać się w sobotę zmykającą tydzień.

– Czy będzie dostępny ranking?
– Tak. Będą publikowane zarówno tygodniowe rankingi, jak i ranking generalny.

– Dlaczego warto zostać CAMPionem?
– Wieczna chwała i zawistne spojrzenia pokonanych spinaczy.

Więcej szczegółów wkrótce!