Organizujemy wspinaczkowy dzień dziecka w Warszawie

W dniu 30 maja (środa) oraz 4 czerwca (poniedziałek) w okolicy dnia dziecka przygotowaliśmy specjalną ofertę dla najmłodszych w ramach dnia Dziecka.
W tym roku 1 czerwca wypada wyjątkowo w piątek zaraz po święcie Bożego Ciała dlatego zapraszamy w tym roku w środę lub poniedziałek

Już od godz. 8.30 organizujemy 90 minutowe zajęcia wspinaczkowe dla grup do 30 osób.

UWAGA!
Od początku lutego na halę wspinaczkową (przystanek Krasnowola) można dojechać bardzo wygodnie autobusem numer 239 z przystanku Metro Stokłosy.
Autobus pokonuje trasę w 10 minut i kursuje do pół godziny
Rozkład jazdy:
http://www.ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=182&l=1&a=239&n=3136&o=06&k=B

W ramach wejścia zapewniamy:

– wspinaczkę po głazach
– wspinaczkę za pomocą autoasekruacji na FunWall oraz ścianie z liną
– wspinanie po trawersach
– wspinaczka na świeżym powietrzu (jeśli pogoda dopisze)
– opiekę instruktorów

Opis poszczególnych atrakcji znajdą Państwo w dalszej części emaila.
Koszt programu 90 minutowego na dzień dziecka wynosi:
– 30 zł od osoby dla grup do 20 osób
– 25 zł od osoby dla grup powyżej 20 osób

Ze względu na sporą ilość zapytań oraz ograniczoną liczbę grup prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.
Kontakt: 228471176; 501142436 lub kontakt@camp4you.pl

Ursynowski CAMP4 ma 1300 metrów kwadratowych powierzchni wspinaczkowej. Najmłodsi odwiedzający naszą halę będą mogli spróbować różnych form wspinania

bouldering – nowa odmiana wspinaczki bez liny po głazach do wysokości 4 metrów z zeskokiem na atestowany materac o grubości 30 cm bądź wejście na górę (zdobyciem szczyt) i bezpiecznym zejście po schodkach lub łatwych stopniach. Dla wspinaczy przygotowano różne poziomy trudności. Początkujący zaczynają od koloru żółtego i fioletowego. Potem są zielony, pomarańczowy, niebieski, czerwony i różowy.

ściana z liną – tradycyjna ściana z liną na której będzie możliwość wspinania na tzw. wędkę po łatwych drogach. Dziecibędą mogły spróbować prawdziwego wspinania z liną.

via ferrata – nowa odmiana pokonywania gór, w której osoby razem z uprzężą i lonżą będą mogły pokonywać formacje górskie. Podobnie, jak w przypadku tradycyjnej wspinaczki, na śmiałków będą czekać różne poziomy trudności. Będzie to przygotowanie do turystyki górskiej. Ferrata to szlak po formacjach skalnych, wyposażony dla celów autoasekuracji w linę stalową, stopnie, drabinki i mosty. W języku polskim czasami określana jako żelazna perć. Via ferraty są popularne w wielu europejskich państwach państwach m.in. Włoszech (szczególnie Dolomitach), Niemczech, Francji, Austrii, Słowenii. Pierwsze via ferraty zbudowano w Dolomitach podczas I wojny światowej, w celu ułatwienia przemieszczania się żołnierzy.

Tyrolka – nauka pokonywania odcinków terenu pozbawionego wystarczającej rzeźby, w szczególności przepaści, wąwozów i studni w jaskiniach za pomocą podpięcia wspinacza w uprzęży do wstępnie napiętej liny nośnej rozpiętej między dwoma stanowiskami położonymi w przybliżeniu na jednakowej bądź różnej wysokości.

Funnwall – ponad 20 stanowisk dla najmłodszych po kolorowych formacjach, chwytach, trudnościach. Najmłodsi będą mogli wspinać się dzięki najnowszemu na świecie systemowi autoasekuracji.

Outdoor zewnętrzny – możliwość wspinania na zewnątrz. Latem umożliwimy wspinanie na ponad 120 mkw na zewnątrz w zadaszonym miejscu.

Świadczymy usługi zajęć w hali wspinaczkowej dla przedszkoli, szkół, sekcji sportowych.

Jest to największa i najnowocześniejsza hala wspinaczkowa w Warszawie która zaciekawia nie tylko wspinaczy ale i najmłodszych. Obiekt posiada szatnię dla dzieci, bardzo dobre zaplecze socjalne, wykwalifikowaną kadrę, dobrą lokalizację przy obwodnicy na Ursynowie.