12 czerwca (niedziela) zapraszamy za kolejne WIELKIE OTWARCIE nowych sektorów w CAMP4 a co za tym idzie – też na Towarzyskie Zawody Wspinaczkowe – o tyle unikalne, że na świeżym powietrzu 🙂 !

Tego dnia uruchamiamy Outdoor Boulder o powierzchni 120 mkw – z tej okazji nakręcimy z 40 świeżuteńkich baldów, czego połowa będzie pod chmurką, której tego dnia i tak nie zapowiadają, bo mają być upały – ale bez stresu, gdyż nasz nowy panel jest wśród zieleni i jest jednocześnie osłonięty od słońca. Dodatkowo gwarantujemy klimat weekendowo-piknikowy: leżaczki, grillek, kawusia, muzyczka, plażing i niespodzianki.

Zawody rozpoczynamy o godz.10.00. W każdej kategorii zwycięzców wyłoni największa ilość pokonanych baldów przy najmniejszej ilość prób. Nagrody przewidujemy dla pierwszych trzech finalistów w kategorii kobieta i mężczyzna. Dodatkowo, będą też nagrody do rozlosowania wśród wszystkich uczestników. Do 18.00 czekamy na karty startowe, a o 19.00 przewidujemy rozdanie nagród. Rezerwujemy sobie prawo do zorganizowania krótkiego finału, jeśli zawody nie wyłonią zwycięzców.

Wejściówka: 25 zł.

Do zobaczenia! 🙂