Godziny otwarcia w weekend majowy. Sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek (30.04 – 03.05) wspinamy się w godz. 10.00 – 21.00.

Ukończona została budowa ściany z liną (9 metrów). Na 220 mkw panelu przygotowaliśmy 18 stanowisk do wspinaczki z górną oraz dolną asekuracją. Są już pierwsze trublue, więc wspinaczkowych singli również zapraszamy. Mamy do zaoferowania wąski filarek, szeroki komin, przewieszenia, zacięcia, piony, połogi i mnóstwo paczek, które w odpowiedni sposób umilą drogi.

Oddajemy również do Waszej dyspozycji nowiutkie, świeżutkie sektory trochę połogie, trochę pionowe, czasem delikatnie przewieszone ściany, z subtelną domieszką kantów i zacięć. Prawie 300 mkw miejsca na akrobatyczne, gimnastyczne baldy, gdzie to właśnie rozciągnięcie – a nie obwód bicepsa – będzie miało kluczowe znaczenie.

Dodatkowo naprzeciw nowego sektora wyrosła struktura, na którą można wejść z każdej strony – takie nasze małe Half Dome, które wcale nie jest takie małe. Robiliście kiedyś baldy po samych stopniach? U nas będziecie mieli okazję!

Zapraszamy. Piątek, sobota, niedziela kręcimy baldy i drogi, ale pozostała część boulderowa oraz siłownia są otwarte jak w każdy dzień.