19 marca z okazji otwarcia CAMP4 zapraszamy na Towarzyskie Zawody Wspinaczkowe . Liczymy na Was i życzymy świetnej zabawy. A oto szczegółowe informacje.

Zawody podzieliśmy na dwie kategorie light (amatorzy) i hard (zawodowcy) zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Każda z kategorii ma osobną punktację, baldy i swoich zwycięzców.

W kategorii “light” będzie do pokonania 40 baldów, po 10 w każdym kolorze i zakresie trudności dróg: fioletowy (4a – 5a); zielony (5a – 5c); pomarańczowy (5c – 6a) oraz niebieski (6a – 6b+).
To samo w kategorii “hard” będzie do pokonania 40 baldów po 10 w każdym kolorze i zakresie trudności dróg: czerwony (6b – 6c); różowy (6c – 7a); czarny (7a – 7b+) oraz biały (7b+ – 8a+).

O zwycięstwie będzie decydować ilość zdobytych punktów (każdy kolor ma inną punktację od 1 do 4 punktów,) a przy tej samej ilości punktów o zwycięstwie zadecyduje najmniejsza ilość prób.
Każdy z zawodników będzie miał kartę startową, w której samodzielnie będzie notował wyniki w swojej kategorii.

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa bowiem przewidzieliśmy 12 nagród dla medalistów, wiele nagród wśród uczestników którzy oddadzą kartę startową (między innymi karnety do CAMP4 oraz weekend w Trafo Base Camp w Podlesicach)
Zapraszamy również osoby które chcą się wspinać bez rywalizacji. Na otwarcie nakręciliśmy prawie 200 przeróżnych baldów.
Formularz zgłoszeniowy na zawody:
http://goo.gl/forms/ZsxTNr4MRL

Lista startowa:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sflUXrlKiLAF9ekopq4C7Do4B8IjwY4OiIkIssMl1SI/edit#gid=972827157