Loading...
Szkoła Wspinania CAMP4 2017-08-29T12:09:09+00:00

SZKOŁA WSPINANIA CAMP4 POSIADA WŁASNĄ KADRĘ. ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ NASZYCH INSTRUKTORÓW. PROPONUJEMY NASTĘPUJĄCE MOŻLIWOŚCI:

Instruktaż wstępnydostępny dla każdego, kto chce poznać podstawy wspinania, naszą halę i zasady jej funkcjonowania
Lekcje indywidualnetrening indywidualny z instruktorem pozwala dostosować zajęcia do waszych potrzeb, możliwości, a także preferencji dotyczących godzin zajęć
Sekcje, kursy wspinaczkowe dla dorosłychtrening w grupie z instruktorem; maksymalnie 8 osób, cykliczne treningi (1 lub 2 razy w tyg. oraz weekendy)
Zajęcia wspinaczkowe dla dzieciregularne treningi wspinaczkowe w grupie z instruktorem (1 lub 2 razy w tyg. oraz weekendy)

IDEA SZKOŁY

Dlaczego Szkoła Wspinania CAMP4 jest wyjątkowa i warto się z nami wspinać

Szkoła Wspinania CAMP4 powstała wraz otwarciem hali wspinaczkowej, w której znajduje się bulderownia, ściana wysoka, ferrata i ściana dla dzieci. Pomysłodawcą i założycielem szkoły jest Szczepan Głogowski, instruktor i trener wspinaczki sportowej MSiT/PZA z ponad 25 letnim doświadczeniem w pracy szkoleniowej.

Wspinaczka jest dyscypliną, której towarzyszy spore ryzyko, dlatego od samego początku warto uczyć się jej w towarzystwie instruktora bądź trenera. Zajęcia grupowe i indywidualne prowadzą instruktorzy i trenerzy, którzy swoje doświadczenie i umiejętności nabywali podczas wielu wyjazdów i wypraw w skałki i w góry i startów w zawodach wspinaczkowych Pucharu i Mistrzostw Polski.

„Wspinaczka jest dla każdego bez względu na wiek i sprawność fizyczną”.

Podczas zajęć pokażemy wam, że wykorzystując kilka prostych zasad techniki wspinania można
bezpiecznie przejść najtrudniejsze formacje skalne. Zajęcia prowadzimy według programów uwzględniających wszystkie poziomy zaawansowania. Małe grupy umożliwiają instruktorom dopasowanie planów treningowych do możliwości każdego z uczestników.

Zapraszamy dorosłych i dzieci na zajęcia, treningi, kursy i obozy wspinaczkowe organizowane w hali wspinaczkowej CAMP4 i w skałkach Jury Krakowsko – Częstochowskiej.

POZNAJ INSTRUKTORÓW SZKOŁY WSPINANIA CAMP4

Opis i grafik sekcji CAMP4

SEKCJE DLA DOROSŁYCH Zajęcia z wykwalifikowanymi instruktorami. Maksimum 8 osób. Zaawansowani i początkujący. Godziny popołudniowe, wieczorne lub poranne. Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie termin!

ZOBACZ GRAFIK

SEKCJE DLA DZIECI Nieduże grupy, dla początkujących i już doświadczonych młodych wspinaczy. Godziny popołudniowe oraz weekendy

Zobacz Grafik