„Możesz zacząć wspinać się od razu po krótkim instruktażu wprowadzającym.”

Oferta naszej Hali Wspinaczkowej skierowana jest zarówno do zaprawionych miłośników wspinaczki, jak również dla osób stawiających pierwsze kroki w tym sporcie, między innymi dla dzieci i młodzieży.

Zatem jak zacząć?
1. Przyjdź o dowolnej porze do Hali Wspinaczkowej CAMP4. Zabierz rodzinę, przyjaciół i mnóstwo zapału. Uwaga! Nie trzeba zapowiadać swojego przyjścia. Na hali pełni dyżur instruktor, który przeprowadzi dla Ciebie instruktaż z zasad bezpieczeństwa (10 min) i już możesz samodzielnie wspinać się.
2. Zabierz wygodne ubranie i buty sportowe.
3. Wspinaj się, gdzie chcesz i jak długo chcesz. Uwaga! Wejściówka jest bez ograniczeń czasowych.

Po odbyciu zaledwie 10 minutowego szkolenia z zasad zachowania bezpieczeństwa obowiązujących na CAMP4 można rozpocząć wspinaczkę na części boulderowej. Aby wspinać się na ścianie wysokiej wystarczy przejść 5 minutowe szkolenie z autoasekuracji na automatach Trublue. Jest to profesjonalny system, który zapewnia wspinaczowi pełne bezpieczeństwo podczas wspinaczki bez konieczności korzystania z asekuracji drugiego wspinacza. Na początek potrzebujesz jedynie zapału, ubrania i butów sportowych. Zapraszamy osoby o różnym poziomie zaawansowania oraz rodziny. Wspinanie rodziców z dziećmi to dobra rodzinna integracja i aktywne spędzanie wspólnego czasu. Przekonaj się, że też możesz się wspinać.

Jeśli nie dysponujesz odpowiednią ilością czasu, aby zapewnić dzieciom zabawę na ściance lub  nie masz partnera do wspinaczki zapewnimy instruktora do asekuracji na wędkę lub opiekuna, który zapewni dzieciom  bezpieczeństwo na hali wspinaczkowej. Dzień wcześniej zadzwoń do recepcji (22 8471176) i zarezerwuj termin zajęć.

Szkolenia wstępne nie wymaga wcześniejszej rezerwacji.

Początkujących wspinaczy, którzy chcieliby nauczyć się korzystania z systemu asekuracji na wędkę (wysoka ściana) zapraszamy na 1 godzinny instruktaż wstępny podczas, którego nauczysz się zakładać uprząż, wiązać węzłem ósemkowym i asekurować partnera.

Instruktaż wstępny wymaga rezerwacji instruktora. Prosimy o kontakt w recepcji, telefoniczny (228471176) lub emailowy (kontakt@camp4you.pl)

Osoby, które złapały tak zwanego „bakcyla” proponujemy 4 spotkaniowy kurs wspinania na sztucznej ścianie. W programie

  • zakładanie uprzęży
  • węzły: ósemka, kluczka, półwyblinka, wyblinka
  • asekuracja za pomocą przyrządu (kubek, grigri)
  • wspinaczka na wędkę
  • wspinaczka z dolną asekuracją (na drogach ubezpieczonych, samodzielne montowanie ekspresów do spitów)
  • wyłapywanie odpadnięć
  • podstawy techniki wspinania

Na kurs możesz zapisać się przez formularz zgłoszeniowy (pobierz) lub pisząc maila na adres szkoły szkola@camp4you.pl .

Po odbyciu kursu zapraszamy na regularne sekcje we wszystkich poziomach zaawansowania. Szczegóły znajdziesz w zakładce Szkoła Wspinania.

Zapraszamy

Zobacz wirtualną wizytę na hali wspinaczkowej CAMP4.