Pierwsze kroki na ścianie 2018-02-15T09:39:57+00:00

Pierwsze kroki na Camp4

„Wspinaczka jest dla każdego bez względu na wiek i sprawność fizyczną”

Oferta naszej Hali Wspinaczkowej skierowana jest zarówno do zaprawionych miłośników wspinaczki, jak również dla osób stawiających pierwsze kroki w tym sporcie, między innymi dla dzieci i młodzieży. W hali wspinaczkowej usytuowane są trzy rodzaje ścian: niska (boulder, do 4,5 m wys.), wysoka (do 9 m wys.) i FunWall dla dzieci (do 8 m wys.). Dorośli i dzieci mogą wspinać się już podczas pierwszej wizyty na każdej z tych ścian, m.in dzięki automatycznej asekuracji (tzw. automaty TruBlue).

Sześć kroków, aby zacząć się wspinać

Krok 1. Przyjdź o dowolnej porze. Zabierz rodzinę, przyjaciół i mnóstwo zapału. Zabierz wygodne ubranie i buty sportowe. Uwaga! Nie trzeba zapowiadać swojego przyjścia.

Krok 2. Zarejestruj się w recepcji. Zostaniesz poproszony o wypełnienie oświadczenia oraz o opłacenie wejściówki (nielimitowana czasowowo).

Krok 3. Następnie zostaniesz skierowany do instruktora, który przeszkoli Cię z zasad korzystania ze ściany niskiej i wysokiej oraz z zasad bezpieczeństwa. Czas: 10 minut.

Krok 4. Po odbytym instruktażu wspinaj się, gdzie chcesz i jak długo chcesz przestrzegając regulaminu ściany.

Krok 5. Skorzystaj z pomocy instruktora dyżurnego, który odpowie na pytania i doradzi w zakresie abc techniki wspinania.

Krok 6. Od samego początku ucz się wspinaczki pod okiem doświadczonego instruktora. Zajęcia mogą odbyć się w formie:

Zadzwoń wcześniej do recepcji (22 8471176) i umów się na zajęcia.

Asekuracja automatyczna (automaty TruBlue).

Jest to profesjonalny system, który zapewnia wspinaczowi na ścianie wysokiej pełne bezpieczeństwo podczas wspinaczki bez konieczności korzystania z asekuracji drugiego wspinacza.

Asekuracja na wędkę

Jest to 60 minutowy instruktaż podczas, którego nauczysz się zakładać uprząż, wiązać węzłem ósemkowym i asekurować partnera. Instruktaż wstępny wymaga rezerwacji instruktora. Prosimy o kontakt w recepcji, telefoniczny (228471176) lub emailowy (kontakt@camp4you.pl)

Zapraszamy

Zobacz wirtualną wizytę na hali wspinaczkowej CAMP4.